Rozbudowa OSP

Po wielu godzinach ciężkiej pracy naszych strażaków udało się wybudować i wykończyć magazyn sprzętu, który nie mieści się w remizie. Budowa była możliwa dzięki naszym niezawodnym strażakom, którzy w całości, społecznie go wybudowali i wykończyli. Magazyn został wybudowany dzięki wykorzystaniu środków własnych jednostki, pochodzących od licznych sponsorów, darczyńców i od naszych strażaków, którzy przekazali swój ekwiwalent za udział w akcjach ratowniczych.

Budowa garażu była możliwa dzięki sponsorom, którzy wsparli budowę naszego garażu rzeczowo a szczególne podziękowania kierujemy do:

– Elementy Budowlane Frysztak Sp. z o.o. za nieodpłatne przekazanie betonu do wykonania wylewki,

– BIELBET Sp. z o.o., Legionów 238, 43-502 Czechowice-Dziedzice za przekazanie odwodnień liniowych,

– Sklep Instalacyjny AQUA-TECH Stanisław Giera za przekazanie rury do odprowadzenia wody.

Dziękujemy Urzędowi Gminy Frysztak za pomoc w uzyskaniu pozwolenia i przygotowaniu dokumentów pozwalających na rozpoczęcie budowy.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w budowę.